Відбувся І етап районного туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2020 році
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/IMG_20200211_102305-1.jpg)
11 лютого 2020 року, відповідно до графіка проведення І (районного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2020 році, відбувся І (теоретичний) етап – написання усіма учасниками тестових завдань з теорії та методики дошкільного виховання, педагогіки, психології.
У даному етапі взяли участь 3 педагоги з Краснокутського ДНЗ №1, Краснокутського ДНЗ №2 та Козіївського ДНЗ.